• 18 Gru 2017
  Wywóz śmieci R-IV Kokoszyce All Day

 • 23 Gru 2017
  Wywóz śmieci ul. Pszowska R I All Day

 • 30 Gru 2017
  Wywóz śmieci ul. Młodzieżowa R-V All Day

tuwodzislaw.pl

Najświeższe wiadomości i informacje z Wodzisławia
 1. Dziś przed południem na kamienicy wodzisławskiego rynku zamontowany został nowy zegar słoneczny. Od razu zaznaczamy – co prawda wskazuje czas, jednak nie należy do wskazań przywiązywać.
 2. Serwis samorządowy PAP opublikował Ranking Szpitali 2017 – Bezpieczny Szpital Przyszłości. Czy szpitale w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach znalazły się w tym zestawieniu?
 3. Minister Rafalska apeluje do gmin o wypłatę pieniędzy z programu 500+ jeszcze przed świętami. Jak to wygląda w Wodzisławiu Śląskim?
 4. Po raz kolejny Młodzieżowy Chór Miejski „Canticum Novum” dostał się do ścisłego finału 24. Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który corocznie odbywa się w Będzinie. Tym razem chór wystąpi z orkiestrą „Camerata Nova”.
 5. Zobaczcie stroiki, które przygotowali wodzisławianie na konkurs. Laureatów najlepszych prac poznaliśmy w niedzielę.
 6. Dzieci, młodzież i dorośli brali udział w konkursie na stworzenie najpiękniejszego stroika świątecznego. W niedzielę poznaliśmy laureatów.
 7. Setki mieszkańców wzięło udział we wspólnej wigilii w niedzielę na rynku w Wodzisławiu Śląskim. Nie zabrakło życzeń, łamania się opłatkiem, kolędowania. 
 8. Już po raz jedenasty wodzisławianie obchodzili wspólną wigilię z władzami miasta. Spotkanie wypełnione życzeniami, opłatkiem i świątecznym śpiewem kolęd odbyło się w niedzielę na rynku.  
 9. Można uczyć się na własnych błędach. Wielu przedsiębiorców powtarza, że to najlepsze lekcje biznesowe. Mniej bolesne, a wcale nie mniej efektywne może być korzystanie z wiedzy i doświadczeń innych. Właśnie ten zamysł przyświeca Wodzisławskiemu Inkubatorowi Przedsiębiorczości.
 10. Trwa przedświąteczne zamieszanie. Już za tydzień, wspólnie z bliskimi, zasiądziemy przy wigilijnym stole. Jakie potrawy powinny się na nim znaleźć? Jakie tradycje są z nim związane? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszej zabawie!

Powered by JS Network Solutions