• 18 Cze 2018
  Wywóz śmieci R-IV Kokoszyce All Day

 • 22 Cze 2018
  Śmieci zielone Kokoszyce R-IV All Day

 • 25 Cze 2018
  Śmieci zielone Pszowska R-I All Day

 • 25 Cze 2018
  Śmieci segreg. (R) ul.Pszowska All Day

tuwodzislaw.pl

Najświeższe wiadomości i informacje z Wodzisławia
 1. Emocje piłkarskie od czwartku rozpalają głowy milionów kibiców na całym świecie. Ruszył mundial! W przerwie między meczami proponujemy Wam quiz, w którym będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę o mistrzostwach świata w piłce nożnej.
 2. Od kilku lat Izrael bije rekordy popularności wśród polskich turystów. Grzegorz Meisel, wodzisławski cukiernik miał okazję poznać ten na wskroś europejski, a jednak azjatycki i bliskowschodni kraj od podszewki. Wraca tu tak często, jak to możliwe i za każdym razem odkrywa coś nowego, coś, czego nie zobaczy turysta podczas krótkiego turnusu czy pielgrzym do Ziemi Świętej. Swoje obserwacje Grzegorz Meisel przenosi na wyjątkowe zdjęcia.
 3. Prezentujemy zdjęcia, których autorem jest Grzegorz Meisel, wodzisławski cukiernik i fotograf. Widzimy na nich życie mieszkańców Izraela. Wodzisławianin portretuje ich od kilku lat.
 4. Reprezentacja Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim zdobyła II miejsce i Nagrodę Publiczności w zorganizowanym po raz pierwszy Festiwalu Zawodów.
 5. Jest już dostępny kolejny numer biuletynu Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej pt. „Herold Wodzisławski”. Przeczytajcie, co znajdziecie w najnowszej publikacji.
 6. Magdalena Patas nie dała szans przeciwniczkom na Pólmaratonie Interferie Run. Była najlepsza na dystansie 10 km.
 7. Do konkursu „Great Poles” zgłosiło się kilkuset uczestników z całej Polski. Najlepszy okazał się drugoklasista III Liceum Ogólnokształcącego w Wodzisławiu Śląskim.
 8. To będzie prawdziwa gratka dla najmłodszych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. W sobotę w naszym mieście odbędzie się Dzień Baniek Mydlanych.
 9. Zawodnicy Zespołu Szkół Technicznych z Wodzisławia Śląskiego zdobyli srebro na Wojewódzkiej Licealiadzie. Nasi piłkarze strzelili aż 9 bramek w 2 meczach.
 10. W potoku przy ul. Makowej ujawniono zwłoki mężczyzny. To 68-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego.