• 20 Sie 2018
  Wywóz śmieci ul. Pszowska R I All Day

 • 20 Sie 2018
  Śmieci segreg. (R) ul.Pszowska All Day

 • 20 Sie 2018
  Śmieci zielone Pszowska R-I All Day

 • 21 Sie 2018
  Wywóz śmieci ul. Młodzieżowa R-V All Day

tuwodzislaw.pl

Najświeższe wiadomości i informacje z Wodzisławia
 1. MOSiR Centrum informuje o zakończonej naprawie toru dla modeli samochodów terenowych sterowanych radiem w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza.
 2. Prezentujemy kilka zdjęć z czwartkowej akcji Trzeźwość i Narkotyki przeprowadzonej w powiecie wodzisławskim przez policję
 3. LKS 1908 Nędza sprawdzi dyspozycję Odry Wodzisław. Pojedynek odbędzie się w sobotę o godzinie 17.00 w ramach 3. kolejki okręgówki.
 4. To była wyjątkowa chwila – mówią samorządowcy z powiatu wodzisławskiego, którzy zagrali w piłkę nożną na Stadionie Śląskim podczas festynu rodzinnego w drużynie reprezentującej metropolię.
 5. Od 23 sierpnia na co najmniej dwa miesiące zamknięta dla ruchu zostanie remontowana ulica Gorzycka w Czyżowicach. Pociągnie to za sobą zmianę trasy autobusów PKS linii 36, które kursować będą ulicą Dworcową.
 6. Wodzisławscy policjanci podsumowali właśnie działania Alkohol i narkotyki. Akcja prowadzona była od wczorajszego poranka. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości u blisko 1200 kierujących.
 7. W niedzielę 19 sierpnia czekają nas kolejne derby gminy Gorzyce. Tym razem Unia Turza Śląska zmierzy się z Czarnymi Gorzyce.
 8. Przed nami piłkarski weekend. Prezentujemy komplet zapowiedzi meczów z udziałem drużyn powiatu wodzisławskiego.
 9. Policja złapała mężczyznę, który groził podpaleniem domu jednorodzinnego w Łaziskach w gminie Godów. 
 10. Znakowanie rowerów przynosi efekty. Przekonał się o tym pewien mieszkaniec Radlina.