• 02 Mar 2020
  Śmieci BIO Pszowska R-I All Day

 • 02 Mar 2020
  Śmieci popiół Kokoszyce R-IV All Day

 • 05 Mar 2020
  Śmieci BIO Kokoszyce R-IV All Day

 • 06 Mar 2020
  Śmieci BIO Młodzieżowa R-V All Day

Chcesz zostać aktorem lub statystą?

Teraz masz szansę!

 

Z inicjatywy grupy wodzisławskiej młodzieży 4 września będzie kręcony teledysk promujący Wodzisław Śląski w konwencji LipDub. Obecnie trwa rekrutacja osób, które chętnie włączyłyby się w projekt.

LipDub jest to rodzaj teledysku, pod który podłożono oryginalną ścieżkę dźwiękową i do niej dopasowano ruchy warg aktorów. Zasady jego nakręcenia są proste: dobra piosenka, kilkuset statystów - aktorów, scenografia w postaci uczelnianych korytarzy czy miejskich uliczek i co najważniejsze - wszystko kręcone jednym nieprzerwanym ujęciem

Jest to nowa, mało znana, lecz prężnie rozwijającą się forma, która dopiero wchodzi na polski rynek. Na najczęściej odwiedzanym portalu do oglądania filmów www.youtube.com możemy znaleźć kilkanaście polskich i kilkadziesiąt zagranicznych teledysków, głównie reklamujących uczelnie lub szkoły. Każdy z nich ma po kilkaset tysięcy odsłon. Te liczby z dnia na dzień się powiększają, gdyż ludzie dopiero dowiadują się o czymś takim jak LipDub.

Dlaczego nie wykorzystać tej formy jako sposobu na pokazanie setkom tysięcy internautów naszej lokalnej społeczności, czyli Wodzisławia Śląskiego? To jest właśnie naszym celem! Chcemy stworzyć film promujący miasto w konwencji LipDub. Obecnie trwają wzmożone prace. Nagranie będzie miało miejsce 4 września na terenie parku i rynku w Wodzisławiu Śląskim.

Szukamy aktorów i statystów!

Jeżeli chcesz włączyć się w ten ciekawy projekt to serdecznie zapraszamy! Potrzebujemy naprawdę dużej ilości statystów i aktorów! Jesteś pewny/a, że poświecisz nam trochę czasu w wakacje, chcesz się dobrze bawić, a przy tym pomóc wypromować nasze miasto? Prześlij swoje zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. My zawiadomimy Cię o pierwszym zabraniu, na którym omówimy dalsze szczegóły.

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szymon Oślizło (Tel. 662 647 002)
Marcin Jurków (Tel.662 058 109)